Drodzy Przyjaciele,

W ciągu kilku najbliższych tygodni zostanie opublikowany przełomowy Raport poświęcony zawaleniu się Budynku Nr 7, autorstwa Dr Leroya Hulsey'a, który definitywnie rozstrzyga, że pożar nie spowodował zawalenia się Budynku Nr 7 Światowego Centrum Handlu w dniu 11 września 2001 r.

Pilnie potrzebuję Waszej pomocy, by zebrać $50,000 do 31 sierpnia b.r., która to kwota umożliwi szerokie rozpowszechnienie informacji o tym Raporcie. Na szczęście nasz wierny darczyńca wystąpił z hojną darowizną w wysokości $5,000.To oznacza, że ten darczyńca rzuca wezwanie społeczności — obejmujące także Ciebie, — by dorównać jego szczodrości i do dnia 31 sierpnia dokonywać wpłat, tak aby możliwe było szerokie upowszechnienie tego raportu.

Czy dokonasz darowizny już teraz, aby zagwarantować, że ten raport zostanie upowszechniony tak szeroko jak to tylko możliwe?

Gdy dokonasz darowizny już dzisiaj, to twój dar zostanie natychmiast wykorzystany do rozpoczęcia wielostronnej kampanii budzenia świadomości publicznej o tym przełomowym raporcie. Na przykład już za $25 możesz zapewnić, iż dziesięciu inżynierów otrzyma pocztówkę dużego formatu o tym raporcie (Ty także taką otrzymasz!), pomagając nam dotrzeć do 20,000 inżynierów w całym kraju.

Nie tylko to, Twój podarunek zostanie wykorzystany do zorganizowania prezentacji w Fairbanks, Berkeley, i Nowym Jorku, zorganizowania ważnej konferencji prasowej w Waszyngtonie D.C. z udziałem komendantów straży pożarnej Franklin Square, wyprodukowania sugestywnego krótkiego wideo dla mediów społecznościowych, uruchomienia nowego badania YouGov, i wielu innych działań.

Czy będziesz szczodry już dzisiaj, aby zagwarantować, że nie stracimy niepowtarzalnej okazji, by zwrócić uwagę publiczną na ten przełomowy raport poświęcony zawaleniu się Budynku Nr 7?

donate button

Z wdzięcznością,

Richard Gage, AIA
Założyciel i Prezes Stowarzyszenia
Architekci & Inżynierowie dla Prawdy o 9/11

UAF Mailer float 768 RGB message